Monika (mika) Grochowska (1981) 
Producentka teatralna, kuratorka, autorka takich projektów jak: RETRANSMISJA – akcja poświęcona problemowi starości; Co Złego to my – instalacja w podziemiach Hotelu Europejskiego oraz jej kontynuacja Okólnik. Co Złego to my vol.2 w ramach festiwalu „Niewinni Czarodzieje” organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego; współscenarzystka i producentka spektaklu multimedialnego "Gwiazdy spadają w sierpniu" organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego na 62 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, współautorka akcji "Obchód teatru – czyli kim jest Wojciech B.?" w Teatrze Narodowym; tegoroczna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego; obecnie pracuje także nad scenariuszem do komiksu o warszawskiej superbohaterce oraz nad polsko-niemiecką akcją zatytułowaną roboczo „Exchange”.
 
Dariusz Adamski (1972) 

Oświetleniowiec, realizator świateł i projektant świateł. W latach 1994-97 w Akademii Teatralnej w Warszawie, od 1997 roku w TR Warszawa, gdzie jest kierownikiem pracowni oświetleniowej. W latach 1997-2002 współpracował z Teatrem Montownia, reżyserując światła m.in. do "Mcquichote" (reż. Piotr Ziniewicz) i "Testosteronu" (reż. Agnieszka Glińska). Wspólnie z Katarzyną Łuszczyk projektował światła m.in. do "Gwiazdy spadają w sierpniu" w Muzeum Powstania Warszawskiego (reż. Marcin Liber), Co złego to my podziemiach Hotelu Europejskiego (reż. Monika Grochowska i Igor Gorzkowski), Co złego to my vol.2 Okólnik (reż. Monika Grochowska), "Dwoje Rumunów mówiących po polsku" w TR Warszawa (reż. Przemysław Wojcieszek). 

Anna Czarnota (1976) 

Absolwentka wydziału grafiki warszawskiej ASP (2002). Dyplom obroniła w pracowni plakatu prof. Mieczysława Wasilewskiego. Na co dzień związana z pracownią malarską Magazyn Odjeżdy przy ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze. Współtworzy duet DRIM TIM. Bolek i Lolek, działający na wielu obszarach – design scenografia, moda. Projektuje scenografie teatralne i eventowe – m.in. do Co złego to my vol.2 Okólnik (reż. Monika Grochowska) oraz całego cyklu imprez Projekt Praga, odbywających się na terenie Państwowych Zakładów Optycznych przy ul. Grochowskiej (organizatorka imprezy recyklingowej PRZETWORY, www.projektpraga.com), które m.in. przyniosły PZO nominację do „Wdechy Publiczności” 2007 dla miejsca roku.

Łukasz Garlicki (1977) 

Aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej (2001); studiował także na Wydziale Reżyserii. Zagrał główne role w filmach: "Syzyfowe prace", "Warszawa", "Four weeks in june", "Lekcje pana Kuki". Wystąpił m.in. w "Kalece z Inishmaan" McDonagha w Teatrze Powszechnym (reż. Agnieszka Glińska), "Królu Learze" Szekspira w Teatrze na Woli (reż. Andriej Konczałowski), "Mewie" Czechowa w Teatrze Studio (reż. Zbigniew Brzoza). Wyreżyserował m.in. monodram "Jak zjadłem psa" (wyk. Łukasz Simlat) i "Zimę" Griszkowca (debiut reżyserski) w Teatrze Dramatycznym. Wraz z Jackiem Jędrasikiem tworzy offowe projekty muzyczne: Kobyły z Saturna, Działoszyn Band oraz Thai Massagee. Jako Dj-e Spacanowa występują podczas cyklicznych imprez Vinyl Voyage w Cafe Kulturalna w Warszawie, grając eklektyczne sety, od hip-hopu, przez minimal, elektro, funk, soul aż po polskie przeboje z lat 60-tych. 

Pola Dwurnik (1979) 

Malarka, rysowniczka i animatorka kultury. W latach 2004 i 2005 stypendystka i rezydentka szwajcarskiej fundacji Laurez-Haus Stiftung w Bazylei. Wydała dwie autorskie ksiażki z rysunkami: „Świetlicę" (Galeria Raster, 2003) i „Living in Basel" (Christoph Merian Verlag, 2007), w 2005 autorka ilustracji w książce „Pytania do seksuologa" dr Andrzeja Depki, (Wiedza i Życie Hachette Livre Polska), a obecnie serii rysunków „Kronika Towarzyska" w magazynie „Obieg", portretującej polskie środowisko artystyczne. Autorka min. projektu „Oddaj swój głos" propagującego udział w Wyborach Parlamentarnych w Polsce 2007 roku oraz rozkładanej, miniaturowej galerii Apolonia Art Gallery (otwarcie w tym samym roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie). Więcej informacji: www.poladwurnik.com 

Agnieszka Grochowska (1979) 

Aktorka teatralna i filmowa Zagrała w filmach "Warszawa" Dariusza Gajewskiego, "Pręgi" Magdaleny Piekorz (nominacja do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł 2005), "Samotność w sieci" Witolda Adamka, "Tylko mnie kochaj" Ryszarda Zatorskiego, "Ekipa" Agnieszki Holland, "Hania" Janusza Kamińskiego, "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki, a także w filmach zagranicznych "Podróż Niny" (Polska-Szwecja), "Unterwegs" (Niemcy). Występuje w stołecznym Teatrze Studio, m.in. w spektaklach "Amadeus" Shaeffera (nominacja do Feliksa Warszawskiego), "Mewa" Czechowa, "Więź" Munro, "Geza, dzieciak" Haya (reż. Zbigniew Brzoza), a także w Teatrze Narodowym w "Kopciuchu" Głowackiego (reż. Will Pomerantz) i w Teatrze na Woli w "Królu Learze" Szekspira (reż. Andriej Konczałowski).

Jacek Jędrasik

Absolwent Wydziału Psychologii. Od kilku lat nagrywa i produkuje muzykę w ramach kilku off-owych projektów muzycznych. Wokalista i producent w zespołach: Kobyły z Saturna, Thai Massagee, Działoszyn Band; współpracował m.in. z zespołem Łąki Łan. Didżej-rezydent Cafe Kulturalna, współtwórca cieszących się dużym powodzeniem comiesięcznych imprez Vinyl Voyage. Kompozytor muzyki do kilku spektakli teatralnych ("Podróż do wnętrza pokoju", reż. Michał Walczak, Teatr Powszechny; "Zima", reż. Łukasz Garlicki, Teatr Dramatyczny). Uczestniczy w przedsięwzięciach multimedialnych (m.in. współtwórca projektu Music Off Reading na festiwalu Rewizje). 

Kinga Kiełczyńska

Artystka i promotorka sztuki ruchomego obrazu, ma na koncie wiele projektów łączących obraz z muzyką. Tworzy filmy video, które pokazuje w formie live performance. Współpracowała z TVP Kultura, tworząc program poświęcony sztuce ruchomego obrazu oraz monografiom związanych z tą dziedziną artystów. Współtworzyła festiwal Astigmatic. Jej prace zamawiane były przez najbardziej prestiżowe domy mody na świecie; Louis Vuitton, Bernhard Wilhelm oraz Julian Red. Wspólnie z niemieckim muzykiem, Manuelem Goettchingiem zrealizowała projekt, którego efektem była publikacja muzycznego DVD zawierającego jej obrazy video. Ma na koncie wiele występów z artystami ze światowej czołówki muzyki elektronicznej. Mieszka i pracuje w Warszawie i Berlinie.

Katarzyna Łuszczyk (1977) 

Od 2002 roku asystent Krzysztofa Warlikowskiego, m.in. przy spektaklach Dybuk, Krum, Anioły w Ameryce. Podróżując z tymi spektaklami pracowała w ponad 30 teatrach na całym świecie. Zajmuje się również projektowaniem i reżyserią świateł. Razem z Dariuszem Adamskim projektowała światła m.in. do "Gwiazdy spadają w sierpniu" w Muzeum Powstania Warszawskiego (reż. Marcin Liber), Co złego to my podziemiach Hotelu Europejskiego (reż. Monika Grochowska i Igor Gorzkowski), Co złego to my vol.2 Okólnik (reż. Monika Grochowska), "Dwoje Rumunów mówiących po polsku" w TR Warszawa (reż. Przemysław Wojcieszek). Jako konsultant techniczny pracowała przy spektaklu "The man who" w Teatro Poreia w Atenach (reż. Renate Jett). Na stałe związana z TR Warszawa. 

Lena Pejt

Artystka dźwiękowa, kompozytor, performer, animator kultury. Autodydaktyk. Jej twórczość bazuje na analogowym i manualnym przetwarzaniu utworów nieżyjących muzyków. W swoich działaniach artystycznych poszukuje plondrofonicznych granic zachowania aury brzmieniowej oryginału. Współpracowała m.in. z: Birgit Uhler, Anitą Sobczyk, Marion Worl, Sainkho Namchylak, Agnieszką Rasińską czy Mariną Rosenfeld. Tworzyła przy wsparciu takich instytucji, jak: STEIM, Kulturstiftung des Bundes, Narodowy Teatr Stary, Muzeum Historii Żydów Polskich, czy Instytut im. Adama Mickiewicza.

Jakub Rebelka (1981)

Student V roku gdańskiej ASP. Jeden z najbardziej znanych młodych twórców komiksowych w Polsce. Brał udział w licznych wystawach komiksu w Polsce i za granicą, w Niemczech, Francji (m.in. w światowej stolicy komiksu Angouleme), Czechach, Chorwacji i Kanadzie. Laureat m.in. I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu w Łodzi za komiks Oskar- Król Cieni do scenariusza B. Sznajdera, I nagrody w konkursie Grafex magazynu Aktivist Exlusiv i wielu innych nagród na festiwalach komiksowych. Stworzył freski m.in. w Muzeum Powstania Warszawskiego, i w dawnej Bibliotece Krasińskich przy ul. Okólnik w Warszawie. Publikował w magazynach „AQQ” , „Arena komix” , „Komix forum” , „Antologia” , „Spirou” , „Argh” i w antologiach komiksu "44 - Antologia Komiksu o powstaniu warszawskim", "Antologia piłkarska", "Manga po polsku", "Kapitan Żbik". "Wesoły finał". Opublikował albumy "Ester Klemens- Trzy głowy Profesora Muri" , "Doktor Bryan", "Doktor Bryan - Archipelag Duszy", "Ballada o Edwardzie". www.rebelka.net 

Łukasz Simlat (1977) 

Aktor filmowy i teatralny. Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej (2000). Zagrał w filmach m.in. Dariusza Gajewskiego ("Warszawa", "Lekcje pana Kuki"), Juliusza Machulskiego ("Vinci"), Izabelli Cywińskij ("Kochankowie z Marony"), Michała Kwiecińskiego ("Statyści"), Marka Koterskiego ("Wszyscy jesteśmy Chrystusami"), Janusza Kamińskiego ("Hania"). Wystąpił w wielu spektaklach w teatrach miejskich i offowych, m.in. w "Stronie zakwitających dziewcząt" wg Prousta (reż. Igor Gorzkowski), "Pułkowniku Ptaku Bojczewa" (reż. Piotr Nowak), "Zimie" Griszkowca (reż. Łukasz Garlicki), "Bombie" (scen. i reż. Maciej Kowalewski) oraz w "Trzech siostrach" Czechowa (reż. Natasha Parry i Krystyna Janda). Laureat wielu nagród na festiwalach teatralnych; nominowany do filmowej Nagrody im. Cybulskiego.